Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a családotokban (vagy ti)...

Van a családotokban (vagy ti) koraszülött?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy en is koraszulott vagyok, és nekem nincs kihatással az eletemre. A rokonaitok, családtagjaitok akik koraszülöttek élnek bármiféle testi-szellemi problémával a koraszülöttség miatt?
2017. márc. 27. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám 7 hónapra született, teljesen egészséges.
2017. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6 hónaposan születtem, de nem a szülés, hanem a vetélés indult meg, császárral jöttem a világra


tesóm 7 hónaposan jött


24F

2017. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ja igen és a gondok, hát nem tapasztaltam semmi rendeletességen ami ennek tudható be, amikkel találkoztam az bárki másnál is jelentkezhet


tanárom azt mondta, hogy a tüdő kapacitásom lehet kisebb

2017. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt, 30 napig élt, 7. hónapra született.

Sok rendellenessége volt.

Sosem látta a napvilágot, mert inkubátorban volt.

Végül lekapcsolták róla a gépeket.

Előtte felvilágosítottak és megkérdeztek minket.


Azt ecsetelték, hogy esélytelen, és akik esélyesebbek azoktól akár elvehetjük a gépeket tőlük.


Czeizel Dr.nál is jártunk sokszor.

2017. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ó:( őszinte részvétem az utsónak :(
2017. márc. 27. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 6,5 hónapra születtem, és egy ROP nevű szembetegség alakult ki nálam ennek következtében. Csak annyi a gondom, hogy össz-vissz 2%-ot látok. Mivel nagyon sok mindent láttam már úgymond fogyatékosság téren, így iszonyú mázlistámak érzem magam, hogy ennyivel megúsztam.

25/l

2017. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Woww :ooo

Nekem megindították a szülést, mert volt eredetileg egy ikertesóm de sajnos elhalt, és a fertőzés veszélye miatt volt muszáj megindítani a szülést.

2017. márc. 27. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
A bátyám 7. hónapra született. A szeme -8 dioptriás lett, aztán a húszas évei legelején lézeres szemműtéttel megműttette. Azóta szemüveg sem kell neki. Teljesen egészséges felnőtt férfi lett és diplomata. :)
2017. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

am ha a szemüveg rendellenesség, akkor bátyám és én is elszenvedtük ezt

de ez az inkubátor miatt van inkább, nem maga a koraszülöttség velejárója, szerencsére komolyabb gond nincs


24F

2017. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!