Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem van 1 olyan problémám h...

Nekem van 1 olyan problémám h kb másfél hónapja arra keltem h nem tudom normálisan használni a balkezemen a gyűrűs és a kisujjamat, áramot is vezettek belém (balkezembe könyöktől lefelé ) )?

Figyelt kérdés
orvosok azt mondták h valószinűleg munka közbe beüthettem, és azért nem vezeti a könyököm az áramot,11ikén műtik, mennyi esélyvan arra h teljesen meggyúgyulok?
2017. ápr. 4. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok orvos, de a leírás alapjájn valószínűleg radial ideg sérülésed lehet, nekem pár évvel ezelőtt egy baleset után az egész karom lebénult ennek következtében, egy év kellett ahhoz, hogy újra tudjam használni. Ha műtétre kerül sor, arra készülj fel, hogy hónapokig eltarthat a felépülés, de nagyon ritka, hogy ne gyógyuljon meg. Mindenképp menj fizikoterápiára és ne hagyd, hogy elsorvadjanak az izmok (kérj erre gyakorlatokat, ha magától nem utalna be az orvos). Sok sikert!
2017. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fizikóterápiára eddig is mentem, és nagyon szépen köszönöm :)
2017. ápr. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!