Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek folyamatosan ekcéma jön ki kezén lábán is?

Figyelt kérdés
olyan durva tuneteim nincsenek, gennyezni nem szokott de iszonyatosan viszket es csunya is... utána olvastam de kb semmit nem segitett, ezert vagyok kivancsi inkabb szemelyes tapasztalatokra

2017. ápr. 4. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akadémikus orvoslás nem nagyon tud ezzel mit kezdeni. Esetleg próbáld meg a kínaiakat
2017. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első válaszoló nem mond hülyeséget, megpróbálhatod az akupunktúrát vagy akupresszúrát, de én még kineziológust is ajánlanék, ugyanis az ekcémának többnyire lelki eredetű probléma a háttere... kineziológus tud ebben segíteni, ha mégsem ott kell keresni a gondot, akkor jöhetnek a "kínaiak" :)
2017. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is ekcemas volt a kezem és elmentem orvoshoz rààldàsul nekem a homlokomon is voltak ilyen pötty szerűségek. Az orvos azt mondta, hogy ez húsallergiàval is összeköthető, szóval elhagytam a húst az étkezéseimből csirkemellet és halat eszem, vegyszerrel csak gumikesztyűben érintkezem és mandula olajjal kenem a kezem, meg fürdővizbe is rakok. Így mára semmi sem látszik kb 1 hónapja csinalom de 3 nap után is látszott a változás. Szerintem érdemes kipróbálnod nekem bevált. A gyógyszertári krémeket amiket kaptam semmit nem ért.
2017. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!