Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lelki okok miatt folyamatosan...

Lelki okok miatt folyamatosan fáj a torkom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval minden hónapbam többszőr beteg vagyok. Voltunk már különböző orvosoknál, vérvételeken, gégészeten visszatérő torokfájás miatt. Míg a végén kiderült, hogy lelki okok miatt van. A lényeg annyi, hogy soha nem voltam beteg szinte. Aztán egy elég nagy lelki trauma ért az iskolában 1 éve azóta megnem szűnő torokfájásom van. Az a vicc ha nem megyek, szünet van akkor semmi bajom nincs.. ez ellen mit lehet tenni? Még 1 évem hátra van...
2017. márc. 19. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Piszoszomatikus torokfájással még két évet is elélhetsz, ne légy pesszimista!
2017. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mondtad ki azt, amit akkor nagyon-nagyon szerettél volna!

Végy elő otthon egy kispárnát + egy nyújtófát, felmosónyelet, ami van, és kezdd el püfölni vele a kispárnát, miközben jól odamondogatsz annak, akinek akkor ezt elmulasztottad.

Nem árt, ha előtte kicsit hangosabbra veszed a rádiót, vagy tv-t, nem kell azt még a szomszédoknak is hallani.


De az is jó, ha előveszel egy levélpapírt, és arra kezded el írni, ami "benned ragadt", tedd el jó helyre, és még a következő 2 napon is, amikor eszedbe jut egy-egy mondat, azt odaírod. A 4.-ik napon fogd meg a levelet, ledátumozod, aláírod és egy szál gyufa neki, lehúzod a WC-be!! A címzettel együtt lehúzod a WC-be!! Odavaló!

2017. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám mikor 9.be mentem. Nekem az orvosok a protexint ajánlották, bevettem és utána nagyon jól éreztem magam. Kicsit drága de megérte nekem teljesen.
2017. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!