Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kb 3éve pattanásos vagyok...

Faragó Károly 0813 kérdése:

Már kb 3éve pattanásos vagyok nem nagyon csak a homlokom könykékén szokott kijönni 1 2 meg az arcomon nagy hajam van és rálóg a hajamra és amikor egyik pattanás elmlúlik jön a következő 12.5 éves vagyok és szeretném van valami kenőcsöt rá?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenőcs nem segít. Iszol elég folyadékot? Mennyire eszel zsírosan, mennyi tejterméket fogyasztasz? Az én bőröm akkor jött helyre, amikor lemondtam a tejtermékekről. Amint egy keveset eszek, már rögtön meglátszik az arcomon.
2017. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor csak lehet kösd meg/csatold fel a hajad, hogy ne lógjon a homlokodra. (a bőröd nem tud szellőzni a hajadtól + még a hajadról is rákerül a zsír a bőrödre) Húgomnak is ilyen problémái voltak tini korában, de miután elkezdte kicsatolni a szeméből a haját (pedig a 2000-es évek végén a szembe lógó haj volt a divat..) jobb lett neki. A kence-ficéket hagyjad attól csak rosszabb lesz... (A mindenféle arc szir-szar gyártóknak pont az a célja, hogy ne múljon el, mivel ha elmúlna akkor utána nem vennéd meg a terméküket, mert nem lenne rá szükséged...) Egyébként pár év és megszűnik a probléma ;)
2017. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!