Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcbőrön tág pórusokat mi...

Arcbőrön tág pórusokat mi okozza és hogyan lehet kezelni, gyógyítani ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kell gyógyítani, csak fokozottan ügyelni kell rá, hogy tiszta legyen az arcbőr, akkor nincs gond.
2017. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Ha tiszta, akkor nincsenek tág pórusok? Vagy vannak tág pórusok akkor is, csak tiszták?
2017. jún. 4. 08:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Az a gond, ha pattanásos lesz a bőr miatta, nem? Gyakori arctisztítással megelőzhető.
2017. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem! Nem vagyok pattanásos. A tág pórusok vannak. A kérdésben is ez szerepel. Erre tudsz valamit?
2017. jún. 4. 09:00
 5/17 anonim ***** válasza:
2017. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elolvasom!
2017. jún. 4. 09:11
 7/17 anonim ***** válasza:
A neten találsz még egy csomó információt. Ott keresgélj, ne itt.
2017. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Ott keresgélj, ne itt."


Ez a parancsolgató stílusod bejön valakinek? Nekem nem jön be.


Tájékoztatlak, hogy a neten IS keresgélek és egyben ezen az oldalon IS. Ez az oldal is webes felület...


Már sok mindet olvastam, de várom a gyéká használók tapasztalatait! Nektek mi vált be?

2017. jún. 4. 10:58
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyem a lelkedet, hogy kellett volna írnom? Légy olyan drága, aranyos, kedves és ott keresgélj, ha szabadna javasolnom szerényen, a pad alól, így? Ilyen körítés nélkül is pusztán tanács akart lenni.
2017. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az én lelkemet ne edd meg. Megtiltom.


Nem a pad alól, egyáltalán nem, hanem normális stílusban, nem parancsolgatva. Kezdettől nem vágtad, hogy mi a helyzet, a kérdés tág pórusokról szól, nem pattanásokról. Utána parancsolgatni próbáltál, most pedig kisebbíteni akarod a faragatlan stílusod jelentőségét. Más is biztosan mondta már neked, hogy lekezelő stílusod van.


Remélem, több offot nem szemetelsz ide.

2017. jún. 4. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!