Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcbőrön tág pórusokat mi...

Arcbőrön tág pórusokat mi okozza és hogyan lehet kezelni, gyógyítani ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 07:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mintha magától az ember nem jönne rá arra, hogy keresgéljen a neten... Ehhez szerinted a te hatalmas tanácsodra van szükség? Kapj már észbe, nélküled is rájön mindenki arra, hogy az internet is nyitva áll előtte!

És ettől a "tanácstól" hiszed azt, hogy te bölcsebb vagy, mint mások. Burleszk.

2017. jún. 4. 14:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon úgy tűnt, hogy az 5. linkjével tudtam újat mutatni (amit egy fél szóval se köszöntél meg, ha már a jó modornál tartunk).
2017. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
"nélküled is rájön mindenki arra, hogy az internet is nyitva áll előtte!" - Ebben tévedsz, vannak itt 11 évesek is, akiknek mindent mondani kell.
2017. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Hát nekem nagyon úgy tűnt, hogy az 5. linkjével tudtam újat mutatni (amit egy fél szóval se köszöntél meg, ha már a jó modornál tartunk)."


Tűnhet neked bárhogyan, attól még nem sikerült újat mutatnod. A megköszönéssel kapcsolatban: akkor szándékoztam megköszönni, ha:

1. hasznosnak bizonyul

2. visszaveszel a faragatlan stílusodból.

Egyik sem történt meg.


Már az elején vágó volt, hogy milyen szándékkal jársz erre az oldalra.



"Ebben tévedsz, vannak itt 11 évesek is, akiknek mindent mondani kell."


Ezzel is csak magadat áltatod. Nekik is éppen így próbálod osztani azt észt - ahogyan nekem is és másoknak is. Nem fog menni, remélem, felfogod, hogy miért. Bár kétlem. Ha már eddig nem ment...


Mindig az olyan alakok hiszik magukat annyira okosnak ezen az oldalon, akik annyit reagálnak egy kérdésre: "google" vagy "keresd az interneten".

Természetesen óriásit tévednek, amikor okosnak hiszik magukat.

2017. jún. 4. 18:08
 15/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul úgy próbálod osztani az észt, hogy nem tudsz különbséget tenni a tág pórus és a pattanások között!
2017. jún. 4. 18:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor minek olvastad el? :D
2017. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mit miért olvastam el? Amiket írtál? Láttam, hogy van ide írva valami, ha rámegy a szemem, már el is olvastam. Ennyi. Villámgyorsan olvasok.
2017. jún. 4. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!