Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most komolyan miért kell...

Most komolyan miért kell mindig így járnom?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha valaki rossz néven veszi a kérdésemet, mert ez nem is olyan komoly egészség-betegség kérdés(szerencsére...), de muszáj kiadnom a dühömet.

Hogy a fenébe járhatok minden egyes évben úgy már 3. éve, hogy állandóan a nyaraláson jön meg, vagy előtte 1 nappal. Komolyan annyira ki vagyok most akadva, mert idén nyáron megint úgy néz ki, hogy pont megjön majd. Egyszerűen minden rohadt nyaralásom tönkre van téve, ugyanis nekem nem annyi, hogy "kapj be egy fájdalomcsillapítót és annyi". Fáj is, oké, fájdalomcsillapító úgy ahogy használ, de sokszor ki kell mennem mosdóba, nem tudok órákra távol lenni a mosdótól, nem egyszer átáztam stb, baromi kényelmetlen állandóan erre figyelni, semmit nem tudok élvezni a nyaralás alatt. És egyszerűen nem hiszem el hogy a fenébe lehet mindig 1 évvel előre lefoglalni mindent úgy, hogy nekem 1 év múlva mindig PONT akkor jön meg... Komolyan direkt szivat? Bezzeg évközben mindig van pár nap csúszás, akár 1 hét elterés, a k*rv* nyaraláson nem bír késni. És most is már fáj a hasam, meg fog jönni pár napon belül, és így megint ugyanott vagyok: a következő a nyaralás dátumára esik. Ezt egyszerűen nem hiszem el. MINDEN ÉVBEN EZ VAN! Gyógyszert próbáltam már, de nem tudtam szedni, iszonyat módon kikészítette a szervezetem, tehát még csak késleltetni sem tudom. Egyszerűen hihetetlen. Úgy utálok ilyenkor nő lenni, mert évek óta állandóan minden egyes nyaralásom tönkre volt téve! Amíg a többiek a medencében pancsoltak, én ültem egy széken egész álló nap vagy a wc-t jártam és fájt mindenem! Ez egy nyaralás... Elegem van!!! Utána hazaérünk, addigra elmúlik. Gyűlölöm ezt az egészet!Ha május 18án megyünk nyaralni, nekem május 18án jön meg. De ha augusztus 27ére foglalok mindent, akkor aug. 27én jön meg. És ha időközben áttesszük a foglalást szeptember 3ra, akkor késik és megjön szeptember 3án. Egy nagy sz*pás minden nyaram...


L


2017. jún. 27. 17:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj és megint a legjobb helyzet lesz: autóval megyünk 6 órán keresztül, sokszor meg sem tudunk csak állni hirtelen. Én meg ülök a kocsiban, érzem, hogy folyik ki belőlem minden és halálra vagyok ijjedve, hogy Te jó ég, mindjárt olyan lesz ülés. Szerintetek??? Hogy lehet így elindulni nyaralni? A franc ki van. Tavaly is ez volt, tavaly előtt is és most megint akkor kell megjönnie. ILYEN NINCS!!!
2017. jún. 27. 17:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Tamponnal hogy a fenébe ázol el? Van extra nagy méret is, azzal szerintem órákig ki lehet bírni, de azért csak megálltok benzinkóton 1x
2017. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemesebb lenne megpróbálnod tamponnal és az alá tegyél egy hosszú betétet. Nekem is erős a vérzésem az első pár órában, de tamponnal 4-5 órát akkor is ki lehet bírni, annyi idő alatt meg csak megálltok. És így fürödni is tudsz majd, csak gyakran kell majd cserélned.

Nem tehetsz róla, hogy így jön meg, elhiszem, hogy bosszantó, a fájdalomról nem is beszélve...

Ha nem tudsz vagy nem akarsz tampont használni, akkor sajnos megint csak napozás lesz a parton. De próbáld meg, hátha.

2017. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csak hozzám,hanem a 14 éves lányomhoz is alkalmazkodni kell.Én ezt évek óta úgy oldom meg,hogy nyáron 3 hétre megyek szabira (tudom nem mindenki tudja megoldani) és last minute utat foglalok,amikor már fix,hogy mikor "jó" mindenkinek.
2017. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell 1 évvel előtte lefoglalni, hanem 1-2 héttel, amikor már látod, mi újság. Még mindig találtam szállást.
2017. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!