Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni mert...

Öngyilkos akarok lenni mert depis vagyok! Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

Egész életem katasztrófális mert rosszul éreztem magam mindig. Valahogy nem érzem jól magam a bőrömben. A legrosszabb hogy két hete szakított velem a fiúm akibe fülig szerelmes voltam és imádtam a testét, a hangját és a lelkét de mégsem kellettem neki mert azt mondta túl rámenős csajszi vagyok. Ez nem igaz mondtam neki hogy meg fogok halni mert nélküle az életem semmit sem ér. Azt mondta "Ok" erre bevettem 5 szem xanaxot hogy nem akarok tovább élni de nem történt semmi álmosságn kívül.


De most nagyon rosszul vagyok és az okát sem tudom. Ezt hívják az orvosok depressziónak úgy tudom. Gondoltam elmegyek pszichiáterhez (utoljára gyerekként jártam ifjúsági pszichiáterhez szorongás és hisztériás reakciók miatt) és elmondom neki a panaszaimat de félek hogy gyógyszert ír fel. Xanaxot szedek ritkán dokival írattam régen mert néha az idegeim nem jók! Szóval nem akarok erőssebbet szedni csak örökre elaludni és meghalni. :((


Mit tegyek? Rajtam már pszichiáter se tudna segíteni olyan nagy problémám van! Életem szerelme elhagyott, romokban az életem + szomorú számokat hallgatok és sírok várom hogy visszajöjjön a párom mert imádom életem értelme Ő!



2016. dec. 7. 18:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%

"Egész életem katasztrófális"


Ennek ellenére elmondhatod hogy már volt barátod, mások mindent megadnának ezért. Pattintott mert rámenős voltál, valóban rohadt idegesítő. De ki a szart érdekel ? Szedd össze magad se Xanaxolj, nem lehet ennyire buta.

2016. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
és kit érdekel hogy volt barátom? Szerintem a legjobb az ha valaki soha nem tudja meg mi a szerelem akkor nem is tud csalódni :'( (megint elsírtam magam)
2016. dec. 7. 18:15
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Menjél el szociális dolgozónak üres óráidban,Menj be egy

szociális otthonba,vigyél csokit olyan EMBEREKNEK akiket

már régóta senki sem látogat.Kezdjél el sportolni,táncolni,zenélni.Mozogj,és mondd,szerencsés vagyok mert ép,és egészséges vagyok!

2016. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%

Hallgasd meg Jimmytől azt hogy

Még nem veszíthetek! Még nem! Én élni akarok.

Aztán szegény hogy meghalt te meg itt bömbölsz...

2016. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

nem akarok pöffeszkedő meg ilyen sajnálkozónak tűnni! DE! Az én problémáim lehet nagyobbak mint a szoc gondozásban lévőknek. 1. Fiatal vagyok és valahogy rosszul érzem magam, depressziós vagyok és a fiúm is elhagyott akivel azt hittem összeházasodok és sok gyermeket fogunk nevelni együtt. Ez az álmom összeomlott és most nem tudom mi lesz. Szerintem nem is lesz gyerekem nincs senki aki családot akarna velem :(( Ilyen szinte padlón vagyok önbizamam teljesen elpárolgott!


2. A szoc gondozásban levőknek ki van nyalva a sggük ott van az ápoló mindent megadnak nekik tök olcsón és panaszra okuk se lehet, ingyen orvosi ellátás +kaja, pia minden mi szem szájnak ingere. Ezzel szemben én egy szemétdombon lakok szinte na nem szó szerint de kicsi házban és kevés zsebpénzt adnak szüleim!


VISZONT: A csokoládé jó ötlet hallottam valami olyasmit hogy van benne boldogsághormon szerintem eszek majd olyat :)) Sport is jó jógázni szoktam meg meditálni ilyen spirituális beállítottságú vagyok egy kicsit :)

2016. dec. 7. 18:21
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Nehéz az élet. A te bajod elmondanám lókuki egyes emberekhez képest. Tudod valaki azért küzd napról napra, hogy élhessen te meg itt sajnáltatod magad. Nekem is kur*a szar jelenleg a szerelmi életem de eszembe nem jutott ilyen. Embereld már meg magad és tanuld meg, hogy ha pofán vág az élet föl kell állnod nem csak megpróbálni kell meg ilyen hülyeségeket kitalálni, hogy megölöd magad. Nem akarlak elszomorítani de késöbb SOKKAL nagyobb problémáid lesznek amit fel KELL dolgoznod. Valamivel szerinted jobb lesz ha megölöd magad? A legegyszerübb utat nem mindig a legjobb választani. Egyszer kijárod onnantól már csak menni kell rajta nem kijárni. Remélem átment.
2016. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Akkor költözz be a viccosztályra vagy legyél öngyilkos, de csendben. Ne vedd el a webfelületet olyanoktól, akik tényleg segítséget keresnek.
2016. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! AZt kérdeztem mit tegyek és te nem erre válaszoltál. De köszönöm a segítő szándékú megjegyzésedet nálam nem működik a lecseszős Csernus féle technika :(
2016. dec. 7. 18:26
 9/37 A kérdező kommentje:
7*es költözz be te a viccosztályra! És szégyelld magad hogy ilyeneket írtál.
2016. dec. 7. 18:27
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem lecsesztelek. Semmit nem tudsz tenni. Oldd meg. Nem lesz senki melletted sose akibe 100%ig megbizhatsz CSAK a szüleid. Kérdezd meg őket.
2016. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!