Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pszcihologian gondolkoztam...

A pszcihologian gondolkoztam el, es azon is hogy mentos legyek (? )

Figyelt kérdés
Magyarorszagon havonta mennyit kapna ez a ket szakma , + miben kene nagyon jonak lennem? Hany evig kene majd tanulni ra? Elore koszonom szepen a valaszokat

2017. júl. 19. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A mentő oldalhoz tudok hozzászolni.

Mentőápolóként 100-160 Ft vihetsz haza ehhez 2 éves suli kell elvégezned. Mibe kell jónak lenni? Hát kommunikációban, helyzetfelismerő és problémamegoldó képességben, természetesen szakmai kérdésekben is legyél határozott. Továbbá elhivatott, jól terhelhető, fizikai erőnlét is fontos. Röviden.

Mentőtisztként ennél többet kereshetsz, 4 év főiskola után. Kiterjesztett kompetencia birtokában szinte mindenben jónak kell lenned. Sok sikert.

2017. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológiát nem éri meg anyagilag tanulni. 5 év egyetem után (remélhetőleg allamira jutsz be ahova nagyon sok (435) pont kell, két emelt érettségi vagy két nyelvvizsga és kitűnő bizonyítvány). Akkor tegyük fel eddig nem fizettek 600 ezret évente. 5 év után meg szakosodasra kell menned ami mindenképp fizetős, de ekkor már talán kapsz munkát 160 ezer maximumert... és egyetem alatt se tudsz dolgozni mert nagyon tanulos..
2017. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!