Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végleg leszokni?

Hogyan tudnék végleg leszokni?

Figyelt kérdés
Az egész három éve kezdődött akkor kezdtem el füvezni, amit nem is bánok, és a mai napig használom kb havi szinten(már csak), egyszer betépett és részeg állapotomban rávettek a keményebb drogokra, amik közül jó pár meg is maradt, igazából a gombán kívül nincs olyan drog amit ne próbáltam volna ki és jó párnál leragadtam többször leszoktam róluk, de eredménytelenül, egy idő után mindig vissza szokok.Hogy tudnék véglegesen leszokni? (Am és Methamfetaminokról van szó, és a kokainról) Volt már valaki hasonló helyzetben?Hogy szokott le? Minden tanács sokat segíthet...

2017. júl. 25. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó - látszik, nem voltál még függő.
2017. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, pedig ha másképp nem megy én is egy brutális trippet javasolnék (ayahuasca, LSD, gomba, mindegy, csak jó erős legyen). A hallucinogének NEM rekreációs szerek, nem a bulizásról szólnak, valszeg ezért nem is szereted őket, pedig pont ilyesmikben, mint függőségek leküzdése abszolút tudnak segíteni. Valamikor a 60-as években csináltak egy kísérletet, ahol masszív alkoholistáknak adtak LSD-t és kb 50-60%-uk leállt utána a piával.

Nem mondom, hogy rizikómentes a dolog, de ha másképp nem megy ez is egy lehetőség, csak mondom.

2017. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nagyon igazad van. Dr Máté Gábor is nagyon sok függőt "gyógyított" már meg ezzel a szerrel. De tudok olyan orvost is, aki saját magán tesztelte, és a siker 100%-os volt. Ja, és ami még lényeges, mindezt, mindenféle elvonási tünet nélkül...
2017. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igazából az LSD segített ráeszmélnem, hogy le kellene szokni, olyan bad trippet senkinek nem kívánok, elakartam vágni a torkom csak hogy vége legyen, a legmélyebb legsötétebb legdepresszívebb gondolataim tépve fel :)

Attól hogy függő vagy nem kell idiótának lenned. Én attól függetlenül hogy többször is függő voltam, értelmes embernek tartom magam.Azért drogoztam hogy enyhítsem a rám nyomódó stresszt, és tudjam élvezni egy picit az életet, aztán jöttek sorra a szerek. Viszont mióta, feltettem a kérdést, azóta egy csík kokaint, és methamfetamint szívtam fel, szóval elég sikeresnek mondanám a leszokást, a zöld rengeteget segít ilyenkor, ha valakinek esetleg hasonló esetthez kellene segítség :)

2017. okt. 7. 04:36
 15/17 bebe32 válasza:
Szia. Nekem szerencsém volt a háziorvosommal... segített leszokni. Félve mentem el hozzá,de muszáj volt. Altatót és hányás csillapítót irt fel... kb két hét volt mire el tudtam hagyni a gyógyszereket. Kemény két hét volt,de megérte! Kitartást!
2017. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
azóta mi lett veled? Tiszta vsgy?
2018. ápr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2019. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!