Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudni leszokni végleg...

Hogyan tudni leszokni végleg a Frontinról (Alprazolám)? L/22

Figyelt kérdés
2011 óta szedek nyugtatót.Kezdetben Xanaxot 0,25 egyet este de szinte még rosszabb volt sírtam tőle,még idegesebb lettem.Utána nemsokkal Frontint 0,5-et az most jó eltudok tőle aludni szerintem a Frontin teljesen más mint a Xanax!Volt olyan ,hogy egy este egyszerre 4-et vettem be de ez csak 1x volt.Azóta általában eggyet veszek be és az elég.Ritkábban 2-őt.Saját magamtól nem tudok leszokni mert érzem,hogy kell a gyógyszer.Ha már este elfelejtem másnap érzem hogy nincs bennem Frontin.Már 1 naptól!! A pszihiáterem is mondta ,hogy nagyon bizarr elvonási tüneteket okoz és nehéz róla leszokni egy kettő!

2014. febr. 18. 19:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%

" A pszihiáterem is mondta ,hogy nagyon bizarr elvonási tüneteket okoz és nehéz róla leszokni"

És te erre nem kezdted el firtatni, hogy akkor mi a búbánatért szoktatott rá a drogra?!


[link]

2014. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A nyugtató nem drog!!Én nem jódolgomból szedem!!!!Látszik,hogy még sose volt semmilyen pszihologiai vagy pszihiátriai kórképed!!
2014. febr. 18. 19:24
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem drog, akkor miért nem tudsz leszokni róla..? Tudom, hogy nem jódolgodban szeded; azért szeded, mert a pszichiátered (kórháza) szerződött az adott gyógyszergyártó céggel, minél több embert szoktatnak rá ezekre a drogokra, annál nagyobb jutalékot kapnak. Szán rád a pszichiátered alkalmanként 10 percnél többet, vagy csak felírja az adagodat? Ne a tüneteket nyomd el drogokkal, hanem az okokat kellene megszüntetni. Ne rám legyél dühös, hanem a "díleredre" én nem lenézően írtam ezeket, hanem -az orvosoddal ellentétben- érdekel az egészséged és segíteni szeretnék...
2014. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 NoDrugs ***** válasza:
93%

A Frontin egy benzodiazepin. Ha le akarsz szokni olvasd el az Ashton kézikönyvet. abban le van írva mit, miért és hogyan kell csinálni.


Az Angol Nemzeti Gyögyszerkönyv szerint a benzodiazepineket nem szabad 2-4 hétnél tovább szedni semmilyen pszichiátriai kórkép esetén sem.

2014. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Jól van, ennyit tudtok ti ketyósok, nyomjátok akkor magatokba a "gyógyszert" amíg végképp zombik nem lesztek, addig meg az összes örömötök az életben ez maradjon, a napi adagotok, meg a lepontozás.
2014. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mindkét válaszolónak igaza van.
2014. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A sok szientologus majom tünjön el innen!!Ki mondta ,hogy a frontint nem lehet szedni 4 hétnél tovább? :D Nem vagytok szakemberek,csak tanácsot kértem! Ti szientologus meg csak a PÉNZT tudjátok az emberektől lehúzni!!!
2014. febr. 19. 16:46
 8/26 NoDrugs ***** válasza:
100%

Az Angol Nemzeti Gyógyszerkönyvben van benne.


Itt a link az angol szöveghez:


[link]


Jah. És nem vagyok szcientológus csak segíteni akartam.


Majd ha megpróbálod elhagyni a Frontint rájösz hogy miért. Én 3 évig szedtem.

2014. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, túlreagálod.


Miért lenne szientológus? Én aztán kritikus vagyok itt a fórumon, a válaszolókkal szemben is, de te tényleg segítő szándékú válaszokat kaptál.


Én azt írtam volna, hogy frontint NEM lehet embernek adni, de nem akartam trollkodni helyette tájékoztatva lettünk egy hivatalos infóról, miszerint elvileg is csak 3 hétig lehetne szedni (én is hallottam erről, csak nem sokat foglalkoztam velem mivel ugye azt képviselem, hogy nem szabad ilyeneket szedni).


Az elvonási tüneteket enyhíteni és a tested egyensúlyát visszaállítani akupunktúrás kezeléssel, qigong terápiával lehet. Egy barátomnál 1 éves komoly kezelés volt mire lejött a szerekről. Sajnos maradandó problémákkal így is.

2014. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
a legelső válasz az szektás
2014. febr. 20. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!