Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom kikérni a születésem...

Tomszi 21 kérdése:

Hol tudom kikérni a születésemkör készült orvosi kartonom?

Figyelt kérdés
1991-ben születtem Szegeden és szeretném beszerezni az orvosi papirokat gyerekkoromrol.Szükségem volna rá hátha tartalmaz olyan informáciot ami hasznos lehet abban hogy diagnosztizálják a mostani egéségügyi problémámat. Ezt hol tudnám elkezdeni?
2017. júl. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kórházban, ahol születtél, utána meg a gyerekorvosodnál. De gondolod, hogy van olyan probléma, ami a születésedkor fennállt, megtalálták, és senki nem foglalkozott vele?
2017. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elmész a kórházi irattárban és ott adnak hozzá egy formanyomtatványt, amivel ki tudod kérni. vagy csak írsz egy levelet a főigazgatónak címezve, hogy ezt meg ezt ezért meg azért szerednéd kikérni, aztán ő engedélyezi és ugyanúgy lesz egy utad az irattárba.

ott elmondják, miért mennyit kell fizetni és mire mennyi kell várni, aztán egyszercsak hívnak telefonon, hogy előkerítették, mehetsz érte.

2017. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy volt-e valami gond születésemnél vagy a késöbbi gyermekkorban,de most olyan vizsgálatokra küld a kezelö orvosom mint a Cerebralis Laesio meg még pár másik vizsgálat. Anyukám nem mond semit hiába kérdezem és semilyen orvosi papirom nincsen meg gyerekkorombol.
2017. júl. 26. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!