Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már alkoholizmus?

Ez már alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Édesapám mindig is szerette az italt, és még soha életemben nem láttam őt részegnek. Néhány éve viszont nincs olyan nap, hogy ne inna, az utóbbi időben pedig azt veszem észre, hogy ha valami miatt nem teheti, akkor valami elképesztően ingerült lesz, és sokszor olyanokat mond, hogy fáj a gyomra, azon pedig csak a pálinka segít. Mióta van jogosítványom mindenhova nekem kell vezetnem, hogy ő ihasson, ezt nyíltan ki is mondja. Amennyire tudom, még soha nem vezetett, ha előtte már ivott, és a munkahelyén is kibírja ital nélkül, viszont ha nem dolgozik, akkor valami röviddel kezdni a napot.
2017. aug. 23. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az.
2017. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez már erősen alkoholizmus.
2017. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a minden napjának a részévé vált az alkohol, akkor igen.
2017. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez már nagyon keményen alkoholista. Biztos igazat is mond , hogy fáj a gyomra, és ezen az alkohol segit.

Az alkoholnak nagyfokú fájdalom csillapitó hatása van .

2017. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!