Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyár elején lövettem a fülembe...

Nyár elején lövettem a fülembe porcba pc-t, és még mindig fáj. Mit tudnék tenni vele?

Figyelt kérdés
Barátnőm sokkal később csináltatott magának, és neki már egyáltalán nem fáj, de nekem még mindig. Akkor nem gáz, ha nem ér hozzá semmi, de ha piszkálom/ beleakad a hajam/ hozzáérek, fáj. Valami tipp? Kinek mi jött be?

2017. szept. 10. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Porcos ékszerek gyógyulási ideje 3-12 hónap, addig ápold rendszeres, lehetőleg naponta 4-5 alkalommal Octenisept folyadékkal. Kerüld a rángatást és mindenféle más fizikai hatást. Kerüld továbbá a krémek, gélek, zselék, kozmetikumok, vegyszerek és más szerek érintkezését az ékszerrel. Lehetőleg ne piszkáld, ne cseréld, ne szedd ki...stb. Próbálj nem rajta aludni. Hajad meg fogd össze hátul, hogy ne tekeredjen rá.
2017. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, az a baj, hogy pár dolog nem igazán betartható...

A hajamat össze szoktam fogni, de nem szeretek mindenhova úgy menni, próbálom nem piszkálni, meg nem úgy aludni, de álmomban is forgolódok..

szalicilsavas alkohollal szoktam kezelni (gyógyszertári)

2017. szept. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!