Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves öcsémnek vérzik a...

16 éves öcsémnek vérzik a füle éjjelente, mit tegyünk? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy éjjelente vérzik az öcsém füle. Sajnos nincs betegsegézlője,és nem is lesz egy ideig.. Az apjánál lakik aki nem törődik vele.. Szeretném kézbe venni a dolgokat..

2017. szept. 21. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

"betegsegézlője"? ez meg mi a fene?


16 éves magyar állampolgár, ne itt kérj tanácsot hanem a körzetinél, később lehet a sürgősségire kell bevinnetek!

2017. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öcséd bármikor elmehet az orvosához vagy kérhet időpontot a kórházban szakorvoshoz.
2017. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hogy mondjátok..Nem tud elmenni az orvoshoz,mert levan járva a betegkönyve és nem tudja megcsináltatni mert az apjának van földje és nem fizet be valamit..(énsem tudom hogy működik ez..) Mindegy lényeg a lényeg.. Alkoholista az apja anyum már rég meghalt..Én elég messze lakom tőle..
2017. szept. 21. 14:10
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs más akire számithatna.. de esetleg tudjátok mitől lehet? :/
2017. szept. 21. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez melyik orszag?
2017. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerbia,Vajdaság..
2017. szept. 21. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:

A fülvérzés miatt én azért nagyban aggódnék a testvéremért, orvos nélkül nem lehet megoldani, vagy hogy majd elmúlik. Ha ezt ennyiben hagyjátok, meg is süketülhet, vagy akármi más baja lehet folyamatos fájdalom és láz, levertség mellett is, ha valami gyulladás okozza.

Hívjatok fel kórházakat vagy menjen a sürgősségire. Nem tudom hogy ez a papíros dolog hogy működik pontosan, de intézkedj.

Milyen más tünetei vannak? Ez nem olyan mint egy orr vérzés, ha a füledből folyik vér az gáz. :/

2017. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyerekkorában szivritmus zavara volt... Igen de mivel nincs az a papir,nem tudja lehitelesiteni a betegkönyvét,igy nem is fogadják el sajnos...
2017. szept. 21. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Beteg, vérző gyereket idehaza minden papír nélkül is ellátnak. Biztos így van Szerbiában is. Csak el kellene vinni az orvoshoz.
2017. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem... ugy is jön le hétvégén,majd beszélek vele
2017. szept. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!