Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem lesz ciki begipszelt...

Nem lesz ciki begipszelt lábbal járni az utcán?

Figyelt kérdés
Pénteken tették fel a járógipszemet (bokatörés), de nagyon félek járógipsszel kimenni az utcára. Nem szeretem, ha feltűnő vagyok, most meg mindenki engem fog nézni, ahogy ott sántikálva megyek gipsszel a lábamon, tök égő lesz. Szerintetek?

2017. szept. 24. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy égő. Rád néznek és mennek tovább. A maguk dolgával foglalkoznak. Te is biztos szoktál nézni valakit az utcán
2017. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az
2017. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, értelmes emberek nem fogják annak tartani. Bárkivel előfordulhat, hogy balesetet szenved.
2017. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az emberek mindent megnéznek ami eltér az átlagtól, ezzel lesz a probléma. A begipszelt láb nem átlagos az utcán, (pedig nagyon szeretem a gipsz látványát).
2017. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fordított helyzetben én is megbámulom azt az utcán, akinek valamije gipszben van, meg azt is, aki vmi feltűnő cuccot hord. :D
2017. szept. 24. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Amúgy is kell a séta mert nem feküdhetsz egésznap, kell némi mozgás.
2017. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fognak megbámulni. Ha pedig mégis, nem teljesen mindegy, hogy vadidegenek mit gondolnak arra a 3 másodpercre, amíg látnak?
2017. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki . Egy darabig fura hogy meg néznrk az utcàn , de megehet szokni .

Nekem a térdem van rögzitve és a rögzitő varomira làtszik , meg fel tünő , hogy a jobb térdem nem tudom be halitanis semennyire se . Néznek az emberek eléggé , de egy idő utàn nen fogsz foglalkozni vele .

2017. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez beteges. Miből gondolod, hogy az utcán járó embereknek semmi gondja, semmi gondolata, csak az hogy téged nézzenek? Te is egy vagy a tízmillió magyarból, az éppen az utcán levő 5000 emberből. Egyébként te már láttál gipszelt embert? És azt gondoltad, hogy ez ciki? Na az a ciki.
2017. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kutyát se fogja érdekelni
2017. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!