Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik vagy mi lehetett ez?

Pánik vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Megfogalmazni is nehéz milyen érzés volt ez. Már majdnem elaludtam sőt lehet aludtam is amikor hirtelen felpattantam és bizsergett az egész fejem, olyan érzés volt, mintha belülről remegne az egész. Nyúltam a vízért ittam pár kortyot majd lassan elmúlt. Éreztem, hogy a szivem is kalimpált ekkor, majd az is helyreállt a tempójába. Korábban is éreztem ilyen szúró,remegő,bizsergő érzést akkor a csuklómon és a mellkasomban, akkor is mikor mar majdnem elalszok. Napközben is szoktam érezni, hogy bizsereg a fejem és a végtagjaim( bizsergéstől függetlenül érzéskiesés nem társul), de ekkor nem ennyire ijesztő, ezért nem tudom eldönteni, hogy ez most pszichés-e, vagy valódi "fájdalmak" amiért folyton alvás pillanatában jön intenzívebben. Az ilyen esetek után elaludni se merek már, mert folyton azt érzem jön újra, olyan érzésem van, mintha egy övvel szorítanák a fejem, vagy mintha szétrobbanna,fáj tarkótájékon és nehéz tartani, pedig a vérnyomásom normális. Jártam egy hónapja neurológusnál és koponya MRen ekkor még nem voltak ilyen jellegű problémáim, reflex vizsgálatok jók, MR negatív, egy ér nem rajzolódott ki, azt mondta az orvos ez nem probléma, ha kaptam volna kontrasztanyagot valószínűleg látszott volna. Sokat szorongok az utóbbi időben és nagyon félek a betegségektől, lehet ebből kifolyólag, hogy a szorongás produkálja ezeket a tüneteket?
2017. szept. 26. 05:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!