Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma a barátnőm telefonján találgattam a kódot, ki is sikerült találnom. Mikor az én telefonom akartam kikódolni, elfelejtettem a kódot, holott már legalább 2 hónapja ez van. Kb 14-20 percig csak ültem felette és semmi nem jutott eszembe hogy mi volt. Mitől lehetett ez?

2016. aug. 30. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a sok találgatástól a barátnőd telóján.
2016. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jár így, én meg egyszer a bankkártyám pinjét felejtettem el vásárlás közben. Rém ciki volt, óriási szerencsém volt, hogy pont össze tudtam kapargatni annyi készpénzt, hogy nem kellett sztornózni semmit. Ma sem tudom, hogyan maradhatott akkor ki. Van ilyen.
2016. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem vagyok egyedül :D
2016. aug. 30. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én számítógépes teremben levő órán felejtettem el a Neptun jelszavamat, ami a Moodle-be bejelentkezéshez kell, ahonnan a tananyagot töltjük le.

Harmadéves egyetemista voltam, a jelszót még az egyetem megkezdése előtt állítottam be, azóta nem változtattam.

Egy másik jelszavam zavart meg.


Aztán be tudtam jelentkezni és tudtam végül haladni a többiekkel.

2016. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát telón olyan túl sokáig nem lehet találgatni a kódot, mert letilt.

Barinő meg gondolom örült (vagy örülni fog, ha megtudja)

2016. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 fhú az igen :)

#5 nem mindegyik teló tilt le.

2016. aug. 31. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!