Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichoaktív szerekkel helyreh...

Pszichoaktív szerekkel helyrehozható az agyműködés?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nem nagyon működnek az érzelmek feldolgozásáért felelős agyterületeim, és emiatt a társadalomba nehezen tudok beilleszkedni, mondjuk van jó állásom, de ez csak a kockaság és a lexikális tudás velejárója.


Az oké, hogy az emberek jelentős része csak az érzelmekkel meg az emberséges doglokkal van képben, de érzelmei még az állatoknak is vannak, évmilliók alatt az emberekben is kitermelődtek ezek az automata folyamatok....gondolkodás viszont csak pár 10000éve van, a többségből még mindig hiányzik.


Mégis az van lenézve, akinek a szive nem müködik.


2017. okt. 15. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes válaszokat fogsz kapni, az tuti biztos!


Ha kocka vagy, tervezz valami programot inkább ami az agyterület érzelmi részét tudja átkódolni.


Értem a problémádat, de már eleve a megfogalmazás arra utal,hogy Te egy különc figura vagy.


Egyébként nem tudsz változtatni magadon, viszont az nagy dolog, ha tisztában vagy azzal,hogy ilyen vagy és ezt vállalod, foglalkoztat a kérdés.

2017. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

liberál sajtóból szokott jönni mindig a fennhang, hogy a fű és stb gyógyitja a rákot és MILLLLYEN JÓ


---a drog jó ÉÉÉÉRTEM?!!!---


most a gombával kezdték a témát, hogy az elnyomja az egót és újra tudnak alakulni az agyi kapcsolatok. És igy gyógyitja a depressziót. Mondjuk nem kicsi a logikai bukfenc, mert ezek szerint a depresszió csak egy mellékhatása annak, hogy valaki nem tudja feldolgozni az érzelmeket? :O MIVAN?


Szerintem inkább ott kezdődnek a bajok, hogy valaki nem képes feldolgozni az érzelmeket, emiatt a társadalom kiveti magából és depressziós lesz...

2017. okt. 15. 18:20
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
A fű nem gyógyítja a rákot ezt senki nem állítja még a liberál sajtóban se :DDD
2017. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


;)

2017. okt. 15. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!