Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 évesen agydaganat?

20 évesen agydaganat?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak (lány) egy hete folyamatosan zsibbad a bal karja, vagy nem is pontosan jó szó, hogy zsibbad, inkább fáj. Az ujjaktól egészen fel a karján. Néha mellkasi, háti fájdalom is előjön, szintén bal oldalon. Újabban egyre gyakrabban fáj a feje is pár pillanatig. Ma a szája körül is kezdett zsibbadni.

Fél nagyon, nehogy baj legyen. A neten sok mindent összeolvasott erről. Szívinfarktus eléggé kizárva, ennyi ideig nem lehetne. Az agydaganatnak is ez az egyik tünete, de más erre jellemző tünete nincs igazán.

Mi lehet ez? Volt orvosnál múlt héten, ahol tovább küldték további vizsgálatokra, de csak későbbre kapott időpontot. Van beutalója, csak addig is nagyon aggódik, az őrület kerülgeti már, félig eltemette magát, mert csak a legrosszabbra tud gondolni.

Régebben is jelentkezett nála párszor kéz- és szájzsibbadás, de nagyon rövid időre. Most pedig már egy hete tart és eléggé rossz.


2017. okt. 28. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet idegi probléma is, a csigolyánál.

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Én azon csodálkozok, hogy a mai faszbúknyakú szmombiknál nincsen minden második embernek hasonló problémája.

2017. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez van velem is, de én 19 éves vagyok. December 13-án fognak vizsgálni...
2017. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mit állapítottak meg nálatok?
2020. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!