Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg titokban?

Hogy csináljam meg titokban?

Figyelt kérdés

Leszeretnék fogyni, mert úgy gondolom, hogy ahogy vagyok rohadtul rossz, egészségtelen, és rossz irányba fog végződni..

Mit tudnék csinálni egy olyan kis (40 m2) lakásban (csak egy szoba bicikli van), meg egy városban ahol a kondi a legrosszabb állapotú a földön? Úgy, hogy ezt titokban, mert pont azért lenne jó ez az egész, hogy legyen önbizalmam.. mert az most körülbelül 0



2017. nov. 24. 19:41
 1/4 A jó édes válasza:

Ki elől akarod eltitkolni? Ha veszel egy tornamatract, egy pár állítható súlyzót meg egy szett sportruházatot, akkor már félig jó vagy. Ha e mellé még az étrendedből is kiirtod a műkajákat és egy kicsit kiműveled magad tápanyagok, élelmiszerek terén, akkor meg már gyakorlatilag minden eszköz adott a fogyáshoz - csak akarat kell.

De ha úgy érted a titkot, hogy a munkatársaid vagy családod előtt továbbra is hamburgert akarsz enni - hogy ne higgyék azt, hogy fogyókúrázol, na az nem fog menni.

2017. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthon kardio edzést csinálj!
2017. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is szoktam titokban edzeni, de olyan titokban csinalom, hogy nem is latszik rajtam :)
2017. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak az a baj, hogy nekem semmi önbizalmam, ahhoz, hogy odamenjek a családhoz, és azt mondjam: figyeljetek, dagadt vagyok, ez rosssz, ez baj, ez nem jó.. lenne egy "jovagyugyahogyvagy neváltozzá", aztán kész.. és inkább a fitt részével van baj, nem a kajálással... mikor a lépcsőzéstől, meg fél perc futástól már lihegek
2017. nov. 25. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!