Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok kakilni, valaki tud...

Nem tudok kakilni, valaki tud ebbe segíteni tanácsot adni vagy vlm infot?

Figyelt kérdés
Nem tudok kakilni?! 4 napja. Nem rég abba hagytam a cigizest,2 hete nem szivom, és azóta furcsa a szekletem is, bogyokat termelek, mikor cigiztem egy nap volt mikor 2x 3 is, es normalis szeklet is ugye, most meg semmi . Mondjuk mostanában 1x eszem este inkább vagy 2x . Rendszertelen az etkezesem stb. Aggódom.

#széklet #Kaki gondok
2017. nov. 29. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok aszalt szilvát! Egyik ismerősömnek is ez segített!
2017. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4 nap az még nem vészes persze nem is jó, de még nem kell annyira megijedned. Nekem volt, hogy két hétig nem volt székletem (bár nem is ettem sokat), semmi nem segített már orvoshoz akartam menni végül a tej és jó rostos gyümölcslé hozta meg a hatását. Próbálj rendszeresen étkezni. Hashajtoval csak legvégső esetben próbálkozz. Ha rosszul vagy akkor pedig irány az orvos !
2017. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet, és egyél zöldséget+gyümölcsöt
2017. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!!!
2017. nov. 29. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
tej, savanyúság pörköltel
2017. nov. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg reggel éhgyomorra inni egy pohár meleg vizet. Ezen kívül segíthet a szilva, szilvalekvár.
2017. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!