Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalom a hónaljban. Mitől?

Fájdalom a hónaljban. Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mar multheten vagy azelott is volt ez a fajdalmam a honaljamban. Reggel keltem igy, hogy fajt. Mar akkor is volt egy kis kitullemkedes ott ahol fajt, ami tapintasra es ranezesre is erzekelheto volt, de elmult ez egy par nap mulva

Most ugyanez van, ma jott ki szinten fekeleskor ugy, hogy fajt. De most este sokkal jobban faj, es jobban latszodik a kitullemkedes. Elegge fiatal vagyok meg (16) szoval nem tudom, mi lehet


2017. dec. 1. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is kitÜRemkedés.


Másrészt jó esetben ez egy begyulladt izzadtságmirigy, rosszabb esetben a hónalj alatti nyirokcsomó duzzanat. Mindkét esetben a doki tud segíteni - én felnőttként ugyan nyáron kinyomtam magamnak egy ilyet, de rohadtul fájt.

2017. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Ha orvoshoz fordulsz ő biztosan megválaszolja a kérdéseidet.
2017. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!