Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem megy le a torkomon a...

Nem megy le a torkomon a rohadt antibiotikum. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ma reggel 7kor bevettem a szokasos Dalacin antibogyomat. De mivel elotte 2 perccel ebredtem,igencsak rosszul sikerult a bevetel. Kicsi vizzel vettem be,es megakadt. Kimentem,megittam vagy fel liter vizet,ettem kenyeret,beiglit,visszamentem meg mindig itt van. Bufogok allandoan es ilyen keseru ize van,mint mikor feljon a savam. Utana ittam meg vagy fel litert de meg mindig szar. Miert nem megy mar le? Vagy csak ugy erzem?
2017. dec. 26. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak megnyomta, mert elég nagy a gyógyszer, ilyenkor órákig úgy érezzük mintha még ott lenne. Ha már ettél is kenyeret, akkor az biztosan levitte.
2017. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak úgy érzed.
2017. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak úgy érzed. Máskor vegyél a gyógyszertárban ilyen zselét, amit direkt a nagy gyógyszerek lenyelésére találtak ki.
2017. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!