Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Buli után miért vagyok mindig...

Buli után miért vagyok mindig rosszul?

Figyelt kérdés
Otthon mikor reggel felkelek egyből olyan ájulás érzésem van. Meg vannak még furcsa érzések, pl. mintha a szívem nem egyenletesen dobogna. Ez nem sima másnaposság, az tudom milyen. Amióta minden hétvégén járok bulizni, azóta kezdődött. Ez nem veszélyes? Meg más téveszmék, pl. mikor reggel felkelek eszembe jut valami és nem tudom, hogy az a buliba történt vagy csak álmodtam. Elég ijesztő. Egész nap ájulás érzésem van, a lépcsőn is nehezemre esik felmenni, Levegőt is alig kapok. Nem tudom ez normális e és hogy hosszútávon nem lesz ebből baj?

2018. jan. 1. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne hülyére inni magad
2018. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan tropára vágod a szervezeted.Nem hallottad még hogy az alkohol méreg? Ha minden hétvégén taccsra vágod magad, nincs ideje regenerálódni, és beadja a kulcsot.
2018. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Semmi gond, ez így pont jó. Igyál még többet!
2018. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az általad használt tudatmódosítók mellék- és utóhatásai. Leállsz a kémiával és jobb lesz. Ilyen egyszerű.
2018. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem vagy valami extrovertált ember és sok neked az inger ami egy buli alkalmával ér. Ezt nem tudod feldolgozni egy éjszaka alatt. Későn fekszel le, megterheled a szervezeted lelkileg és fizikailag is, plusz az alkohol. Hosszútávon szorongáshoz és pánikbetegséghez vezethet. Ne igyál, vagy menj haza korábban, vagy részesítsd előnyben a nappali programokat az éjszakai dorbézolás helyett.
2018. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erős a bogyó, meg erőset szivs.
2018. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmi nincs, csak alkohol. Még ki se próbáltam ezeket. Alkoholból viszont úgy érzem sok.

6 feles kb. meg kb 16-17 sör. De ez este 10től, reggel 5ig maximum.

2018. jan. 15. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Hm. Szoktál hányni az alkoholtól? Mert ha sűrűn előfordul, akkor az okozhatja az extrém rosszulléteket (gyengeség, ájulás-érzet, esetleg remegő kéz, "túl erősen ver a szívem, itt fogok összeesni"-érzés, légszomj, ködös gondolatok, hangulatingadozás, ingerlékenység).

Egyébként próbálj ivás előtt megfelelően hidratálni, adott napon hanyagolni a kávét és az energiaitalt, hányás esetén pedig sürgősen folyadékot pótolni (plusz, ha megeszel egy-két banánt, az nagyon sokat tud segíteni).

Vigyázz magadra!

2018. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, előfordul a hányás. Köszi megfogadom a tanácsokat. A mennyiségből is csökkentek. :)
2018. jan. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!