Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen hogy ne...

Mit tehetnék az ellen hogy ne akarjak meghalni?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok kettő éve vannak öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim. Depreszios vagyok és szociális fóbiám is van. Iskolában nem voltam bántva de barátaim nem igazán vannak, szüleim algusztusban elváltak ez meg jobban felkavart. Vágytam már fel az ereimet és erős nyugtatót is szedtem már be hogy jobban érezzem magam. Ki szeretnek ebből jönni de valami mindig vissza lök...

2018. jan. 6. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mit (?) túl kell élni és felkel nőni. Várj míg 18-20 leszel, más lesz az élet szemléleted, remélhetőleg, és letudod ez a tinédzser kori őrületet ami lobbog benned.
2018. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sport , sok mozgás , nyers étrend , alkotó hobbik keresése és a tabletták kerülése mert ártalmas méreg , drogéria árulja ez mindent elárul ...
2018. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rajzolok és művészeti iskolába járok, a gyógyszereket pedig kórházban dolgozó ismerőstől szerzem
2018. jan. 6. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam hogy ha minél kisebb népsűrűségű helyen tartózkodom, annál vidámabban és jobban érzem magam. Egy falu széli szomszédmentes házban nőttem fel, ahol ismeretlen volt számomra a rosszkedv vagy a depresszió. Majd városi lakásba költöztem és megdöbbenve tapasztaltam hogy sokszor rossz kedvű és depressziós vagyok. Ami azért volt fura, hisz itt minden "luxus", közel a hipermarket meg minden városi előny. Ekkor visszanézek a ma már üres említett házba. És újabb ledöbbenés, de akkor meg azon hogy amint belépek szinte nótára gyújtok jó kedvemben, este meg kocogni támad kedvem a természetben. Mert azt látom hogy több négyzetkilométer életterem van, természetes környezetben. Pedig ott aztán bolt sincs, nem hogy hiper meg szupermarket. Hanem van élettér, nem egymás hátán élnek az emberek.
2018. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el futni és ne is szerezz gyógyszereket senkitől :D

A világgá megyek érzés megoldás, bár utána rájössz, h annyira nem rossz és haza kell menned, akk kicsit neccesebb :D

2018. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eltelt két év a depresziom meg mindig jelen van vannak kisebb kiingasok és rossz gondolataim. Szívem szerint pszichológushoz fordulnek de se az édesapám sem a párom nem támogatja az ötletet
2020. nov. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!