Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ajkaimon mindig megvastagsz...

Az ajkaimon mindig megvastagszik a bőr. Milyen krémet tudnátok ajánlani erre?

Figyelt kérdés
Nem szárazak az ajkaim, hanem mindig megvastagszik rajta a bőr és ez annyira zavar, hogy addig nem nyugszom amíg ezt a vastag bőrt le nem szedem, aztán persze vérzik és fáj. Egyszer ajánlottak rá Naturlandnak egy fajta gél szerű krémet, de kidobtam a dobozát és azóta sem tudok rájönni, hogy melyik volt az. Azzal a krémmel este bekentem az ajkaim és ezt a megvastagodott bőrt könnyedén le tudtam szedni az ajkaimról anélkül, hogy fájt vagy vérzett volna. Mintha le hámlasztotta volna a bőrt és utána napokig puhák voltak az ajkaim. Van valaki, aki esetleg hasonló problémával küzd? Gyógyszertárban mindig kiszáradt ajkakra adnak krémeket és azok egyáltalán nem segítenek, hiába van rajta reggeltől estig.

2018. febr. 19. 09:40
 1/1 anonim válasza:
Bepanthen hámlasztó kenőcs, esetleg fogkefével óvatosan megdörzsölni,bekenni mézzel és pár percig rajta hagyni. Ez utóbbi vitaminokkal tölti fel az ajkakat, és nem képződik bőr (én foszlás elkerülése miatt használom).
2018. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!