Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges az, hogy soha nem...

Egészséges az, hogy soha nem lilul, zödül be a bőröm, ha nagyobb ütés éri?

Figyelt kérdés

Tehát rengeteg embernek, ha egy nagyobb ütés éri a testét akkor valamilyen szinten belilul. ismerek olyat akinek még a minimális ütés is elég.


Pl voltam thai-box edzésen, és az edzőtársam lábán másnap óriási zöld foltok jelentek meg. Nekem ugyan úgy nézett ki, mint máskor.


2010. jún. 8. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
alkat kérdése, mint ahogy valakinél egy durvább masszírozás után is kék-zöld foltok maradhatnak a combján...
2010. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam a múltkor egy injekciót, utána úgy néztem ki mint akin átment egy traktor.
2010. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erős az érrendszered, az érfalaid. Két hete rosszul léptem egy kiránduláson és megrándult a bokám. Még mindig van a talp felőli szélén egy kis lila véraláfutás. Ez nálunk családi örökség.
2010. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég valószinünek tartom,hogy az a "nagyobb ütés" nem elég nagy csak te gondolod nagynak amig nem találkozol olyannal aki tényleg akkorákat üt/rúg rád hogy bedagadsz, belilulsz.
2010. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már rengetegszer nagyon bevertem a lábaimat, kezeimet.

A térdem, bokám is már kificamodott és az sem lilult be.


Akár így is fogalmazhatom: amióta az eszemet tudom, azóta nem lilult be semmim a zúzódások után.


Igazából nem nagyon tudom, hogy a test hogy hoz elő lilulásokat, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez rendjén van-e

2010. jún. 8. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A véraláfutás azt jelenti, hogy a kapillárisok (icipicierek) megrepednek és a szövetekbe folyik a vér, ettől lila és ahogy felszívódik zöldes,sárgás stb. Ha nem repednek el az ereid azzal nincs baj, ez eléggé belátható. Amúgy google.
2010. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!