Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt megteheti ez az orvos?...

Ezt megteheti ez az orvos? (részletek a leírásban. )

Figyelt kérdés
Műtöttek egy csont töréssel, még decemberben.A táppénzt felülbíráló orvos pedig kiírt dolgozni, mikor még tornára kéne járnom bőven, mert a szakorvos azt mondta, még tornára mehetek csak, mást nem is engedett csinálni.Jogában áll felülbírálni a szakorvost? Mert eléggé elgondolkoztatott ezzel.Kicsit tartok tőle, hogy még túl erőltethetem és megint elpattan a csont.
2018. márc. 7. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor kell visszamenni a szakorvoshoz?
2018. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert, azért ezt vele meg kellene beszélned. Egyébként más időket élünk. Ezek a táppénzt, rokkantsági nyugdíjat megállapító orvosok, a legnagyobb ro.hadékok a világon. Azt kívánom dö.göljön meg az összes! Manapság még a féllábút is visszahívják felülvizsgálatra.
2018. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért csinálják ezt, mert borravalót várnak. Nekem is amikor műtve lett a lábam, és még két mankóval jártam, már ki akartak írni dolgozni. Nagyon nem volt pénzünk, alig ettünk, de az orvosnak oda kellett adni a borítékot, hogy ne írjon ki. Mankóval buszokra felszállni, csonthártya gyuladással 22 csavarral, lemezzel nem tudtam volna közekedni. Ne fogadd el, hogy kiírjon.
2018. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hó végéig tornára járnék és utána kéne a szakorvoshoz újabb kontrollra mennem. :(
2018. márc. 7. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:

A házi orvost felül birálhatja ,de a szakorvost nem .

Jelen esetben a háziorvoshoz tartoztál .

2018. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Aztán miért ne lehetne pl számítógéppel dolgozni. Ugyanaz, mint, amit otthon csinál az ember 2 gyógytorna között.
2018. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
3 as,mit tud tenni megmondanád ? Ez nem kívánság műsor .
2018. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak nem számítógéppel dolgozok, hanem folyamatosan mozgatnom kell a sérült területet.Ha nekem kell pakolni, akkor 20-25 kilós ládát is kell,ha sortöltő nem tud segíteni.A nem rég csavarozott csont nem tudom mennyire bírná már.
2018. márc. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!