Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne riadtan...

Mit tegyek, hogy ne riadtan ébredjek? És ne aludjak el délután?

Figyelt kérdés

Ma megint úgy keltem fel, hogy a pulzusom volt vagy 120. Egyszerűen megijedtem az ébresztő hangjától. Tegnap délután is kidőltem 3 órára, ezért éjfélig ébren voltam és most keltem 6.30kor, de ez így érzem, hogy nem oké. Mit tegyek, hogy az éjszakát aludjam át, és a délutánt ne?


23L



2018. márc. 9. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

ne feküdj le délután aludni

egyéb kardinális probléma, amire ilyen nehéz a megoldás?

2018. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért írtam ki a kérdést, nem bírok délután fennmaradni. Nappali tanfolyamra járok, reggel 8-tól délután 1-ig ott ülök, ami önmagában álmosító, mert az oktató a számunkra is kinyomtatott tételeket csak felolvassa. A kötelező iskoláimban nem volt ennyire unalmas tanárom. Mire vége a napnak már lefolyok a székről. Amikor 12 órát dolgoztam állva, akkor nem voltam ennyire fáradt. Most mikor hazaérek, szó szerint leragad a szemem, akkor is elalszom ha nem akarok, ha ittam 3 kávét, tehát már ötletem sincs.
2018. márc. 9. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!