Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki (hölgyek) 1 nap után úgy megbánta a tetoválását, hogy már is az eltávolításán gondolkodott? Alig tud enni, aludni, nem keresi a társaságot? Nem elrontott tetkóról van szó! Csak megnánta? Van ilyen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos. De hogy nem ép elméjű, az is biztos. Felnőtt embernek ismernie kellene már annyira magát, hogy el tudja dönteni, akarja azt a tetoválást élete végéig viselni, vagy sem.
2017. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem, ez lehetetlen.
2017. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom elképzelni, hogy ha valamit magamra tetováltatok, ami kifejez valamit, ami fontos (Például hosszú betegség, küzdelmek, harcok után újra teljes embernek érzem magam kinyílik a világ, megtalálom magam és boldog vagyok - magamra tetováltatok egy főnixet, ami kifejezi, hogy újjászülettem stb.) hogy megbánjam. Lehetetlen, hogy megbánjam. Viszont, ha még semmit nem értem el az életben, amire büszke lehetnék, de egy átbulizott éjszaka után magamra tetováltatnám, hogy szar az élet- akkor másnap a fejemet verném a falba, de akkor akár le is lőhetnének, nem lehet valaki ekkora hülye XD
2017. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Dedós szokás a tetoválás.
2017. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Hát ha te mondod...
2017. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kb így gondolom én is.Egy írást tetovált az alkarra ami egy "élet érzés" jelentett neki.De nagyobbra sikerűlt mint gondolta.Elvileg ezért bánta meg.
2017. jún. 18. 06:27
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

5-ös

Nem csak én mondom...

2017. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy más is mondja, hát erre nem is gondoltam....így már más, persze.... :D
2017. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Felnőtt embernek ismernie kellene már annyira magát, hogy el tudja dönteni, akarja azt a tetoválást élete végéig viselni, vagy sem."


Igazából csak kevesen ismerik magukat annyira.A legtöbb előbb-utóbb valahol megbánja,csak nem vallja be,mert nem menne az imidzshez.

2017. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!