Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj állandóan a fejem,...

Mitől fáj állandóan a fejem, vagy a szemem? Nem is tudom hogy hívjuk azt a részt

Figyelt kérdés

Nyáron kezdődött el ez,az előtt nem volt ezzel bajom. Már eljutottam oda,hogy a 7 napból 4-5 biztos így telik el,akármi van. Gondoltam,hogy ez az oka vagy amaz,de nem. Ha azt hittem,hogy esetleg a sok képernyő nézéstől fáj,akkor kiderült,hogy ha 1 pillanatra se nézek semmilyen képernyőre egész nap akkor is fájni fog. Aztán gondoltam,az időjárástól,de nem. Aztán gondoltam,hogy a napsütésre érzékeny a szemem,borús időben is megfájdult. Iskolában is ha csak vagyok és ülök,akkor is dél fele biztos megfájdul. Koránkelés miatt se lehet,mert 9-10-ig aludtam ma is. Egyszerűen bármit csinálok,bármit próbálok elkerülni mindig megfájdul. Egyedül akkor nem szokott fájni,vagy kevésbé,ha reggel bevedelek egy jó adag kávét.

Itt szokott a szemöldököm alatt: [link] (paint lvl 100) Már érzem,hogy úgy fáradt a szemem,aztán 1 óra múlva már fáj is,hiába fekszek le pihentetni a szemem és hiába nyúlok be és kezdem el ott masszírozni,mintha valami elkerülhetetlen folyamat lenne. A kávés dolgot nézve én alacsony vérnyomásra tippelnék. Szerintetek?

18/F


2018. márc. 29. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szemész szakorvos mit mond?
2018. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ott még nem voltam. Csak pár évvel ezelőtt,de az csak alkalmassági szemészet volt. Igen amúgy,nagyon gyenge a szemem ezt kifelejtettem,már akkor is mondták. De ez önmagában elég a fájáshoz anélkül is hogy erőltetném?
2018. márc. 29. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez lehet ok. De majd a szemorvos megnézi, hogy valóban ez az oka.
2018. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kepernyot nem de telefon monitort se? Mi csaladunk is erzekeny szemu es ha csak a telefonkn elolvasok egy cikket siman belenyillalhat a szemembe
2018. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el szemészhez, mert úgy tudom hasonló tünetei vannak a zöld-hályognak.
2018. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amikor azt írtam,hogy semmit nem nézek akkor igen,beleértettem a telefont is.

Utolsó:ne ijeszgess

2018. márc. 29. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha az, akkor jobb ha időben észreveszik, szóval menj el dokihoz, legfeljebb megnyugtat, hogy nincs komoly bajod.
2018. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!