Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Gyomorégéshez hasonló érzésem van amikor már csak szimplán nyelek egyet vagy büfögök,és rendesen érzem,hogy szívritmus zavarom is van. Plusz a hasam is eléggé kemény.

Ez mitől lehetséges? Nem vagyok egy sovány típus... 177cm 112kg vagyok.


23/F



2018. ápr. 3. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, ő ad beutalót a gasztroenterológiára, és kardiológiára is.
2018. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iszol te rendesen? Mert ha igen, akkor gyomorfekélyre tippelnék. Esetleg reflux, vagy rekeszsérv(gyomorsérv)
2018. ápr. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szivritmus zavart a gyomrod csinálja. Valoszinűleg gázosodás /puffadás miatt nyomódik a bolygóideg. Az nekem is olyan, az anyját. Azt mindig lefekvéskor jön elő. De én normál testalkatú vagyok, csak rósz a gyomrom.
2018. ápr. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De az az érdekes,hogy séta közben egyáltalán semmi bajom. Meg az mitől lehet,hogy egy idő után elmúlik évekre,aztán megint előjön?

Orvosnál voltam már vele pár éve mikor először jelentkezett ez a probléma,azt mondta,hogy refluxos vagyok.

2018. ápr. 4. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!