Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 7-8 hetes terhes vagyok es...

7-8 hetes terhes vagyok es semmi nem marad meg bennem. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Akarmit eszek vagy iszok visszahanyom. A melkasomba mar van állandóan egy kellemetlen fájó érzés általában hányás előtt jelentkezik. A korhazba nem csinaltak semmit. Mar 2*voltam. B 6ot ajanlottak de semmi mast nem csinaltak. Akarmit eszek vagy iszok kihanyom. Mar egy hete. Gyogszert szedek ra de az se hasznal (cerucal) valaki ajanljon valamit. Mert mar nem birom gyenge vagyok. Jarni alig tudok. Mar nem nagyon birom.

2018. jún. 20. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hideg kóla, hátha.
2018. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazt, én nagyon régen voltam terhes, és 3 hónapig mindent kihánytam, még a vizet is, és epét is. A körzeti orvos naponta adott inzulin injekciót, azzal mérséklődött és dolgozni is bírtam a munkahelyemen. Keress fel egy magán orvost.
2018. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérvétel kellene. Lehet kiszaradtál (én kiszáradtam, onnantól komolyan vettek). Magándoki kell ha nem látnak el normálisan. Gyomorvédőt lehet szedni, az segít kicsit. B-vitamintól nekem rosszabb volt. Sajnálom, tudom milyen rossz. Ha nagyon nem bírod kórházba fektetnek, ott kapsz infúziót.
2018. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld a folyadékot kanalazni. Ne legyen szénsavas, meleg, vagy édes. Tehát csinálj egy teát, kevés cukor, sok citrom, hűtsd be, és 5-10 percenként egy evőkanállal.

Nekem még az ébredés után fekve egy szem keksz lassú majszolása jött be.

2018. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
Cvarj ki citromlevet és vedd be egy kanállal, attól elmúlik a hányinger és benned marad a kaja is és nem is egészségtelen, mint pl. a kóla.
2018. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Vegul azt mondta az orvos hogy nincs mese el kell vetetni. Amugy a gyomorvedo es a hideg szensavas viz segitett. De nem maradjat meg a baba egeszegtelenul fejlodik beteg lenne raadasul tobb mint20 kilot fogytam a kérdés kiirasa ota. Nagyon koszonom a valszokat. Sokat segitettetek vele.
2018. júl. 4. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( Sok erőt és kitartást neked!
2018. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!