Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már 2 hónapja...

Mit csináljak ha már 2 hónapja menstruálok de nem akarok nőgyògyászhoz menni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alízka el kell menni mindenképpen! Hormonzavar lehet. Főleg, ha még fiatal vagy, előfordul.

Nagyon le fogsz gyengülni, ha nem múlik el.

2018. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Akkor maradj csak otthon, de ne sírj, meg ne az orvosokat okold ha kiderül hogy nem hormonzavar, hanem daganat okozza - és már nem tudnak mit csinálni hogy megmentsenek.
2018. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, muszáj lesz elmenned. Vagy hagyod a csudába, de ki tudja milyen bajod van. Keress egy jó orvost, vagy kérj meg valakit, hogy menjen veled. Fél óra kilehet bírni. Nem kellemes, de az egészséged fontos.
2018. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz, már rég el kellett volna.
2018. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj elmenned. Én megértem, hogy nehéz. Én állandóan hónapokig menstruálok, eddig nem találtuk meg az okat, így tudom, hogy ciki igy elmenni, de rá kell venned magad. Az orvosnak ez rutin, semmi szégyellnivaló nincs ebben. Mi az ikreink születése óta nagyon jóban lettünk a nőgyógyászommal, rengeteget beszélgetünk vele. Ezt a témát is felhoztam neki egyszer, hogy nekem mennyire kínos, amikor vérző alféllel tipegek el hozzá. Jó hosszú "prédikációt" kaptam tőle, hogy miért hülyeség ezen idegeskedni. Azzal kezdte, hogy amikor ezt a szakot választotta, akkor tisztában volt azzal, hogy ez ezzel jár. Ha nem akart volna menstruációs zavarral küzdő nőknek segíteni, akkor nem nőgyógyásznak megy. Úgyhogy hajrá, szedd össze magad, mielőtt késő lesz! Lehet banális oka háttérben, de sajnos lehet daganat is.
2018. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nem te leszel az első, aki ezzel megy nőgyőgyászhoz. Nekem is van ismerősöm, aki ezzel ment el.
2018. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha mielőbb elmennél.Én 18 napig menstruáltam,és daganat okozta...Szóval ez nem játék.
2018. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!