Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió, kimerültség vagy...

Depresszió, kimerültség vagy mi okozhatja az alábbi tüneteket? Nagyon rémisztőek!

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött el, hogy olyan érzèsem van mintha nem is én lennék. 31 éves nő vagyok! Rengeteget stresszelek, az agyam ki sem kapcsol szerintem alvás közben sem! Munkahelyem is stresszes. Illetve gyerekkormban sok lelki gondjaim voltak amik mai napig emlékben megvannak. Párkapcsolati gondok is vannak. Szóval úgy minden egybe véve! Minden nap rosszul érzem magam! Szédülök, látási zavarok vannak, rámjön olyan érzés mintha nem kapnék levegőt. Ez vezetés közben, boltban, munkahelyen, vagy ha egyedül vagyok otthon. Bárhol képes jelentkezni! Ilyenkor elkezd a kezem is zsibbadni, levegőt gyorsan kapkodom. Illetve az érzés mindennapos, hogyolyan idegen az egész világ! Mintha nem is önmagam lennék! Semminek nem tudok örülni és nagyon sokszor a sírás rámjön! Valakinek hasonló tünet esetleg?? Nyelési problémáim is vannak. Előre is köszönöm a választ!!
2018. júl. 12. 18:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Pánik roham
2018. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél pszichológushoz.
2018. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
13%
Ezek alap női dolgok.
2018. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadtól nem tudsz kijönni ebből, akkor tényleg menj el szakemberhez.

Ezek pánikroham,szorongás, derealizáció/deperszonalizáció tünetei. Ha sokáig elhúzódik, akkor kialakulhat belőle depresszió. Ezért tanácsolom, hogy valamit próbálj meg tényleg, mert nem lesz ez így jó. Tapasztalatból írom.

2018. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Aszonygyák az ezzel foglalkozó okosok, hogy ezt a túlságosan savas szervezet okozza. Enek az okai pedig:

Dehidratált a szervezet

Vas, vagy D vit. hiány

Pajzsmirigy, vagy mellékvese probléma

Celiákia

„szétszórtság” – sok dolgot csinálsz egyszerre

7. nyakcsigolya →(amely) a pajzsmirigy területe – belőle fakadó problémák: fáradtság, fázékonyság, gyakori megfázások, szorulás, depresszió, súlynövekedés, izületi problémák, szív és érproblémák, stb.

Használj spirulinát, amely kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

2018. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!