Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Jobb oldalom halántéka...

SSS Máté kérdése:

A Jobb oldalom halántéka illetve a fülem mögötti részén lüktet valami folyamatosan mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Lassan már 3 (max. 4 hete) érzem hogy a jobb fülem és a jobb halántékom felé lüktető érzés van, gondolom érzem ahogy a vér áramlik vagy ki van tágulva az erem. Viszont mostanra már kezd irritáló lenni mert elaludni is nehezen tudok így főleg ha jobb felemen szeretnék piehnni.Orvoshoz nem szeretnék elmenni mert az itteni orvosok valami oknál fogva nem szeretnek az embernek segíteni kivéve ha egy borítékot nyomok a kezükbe.

vérnyomás problémám nincsen, itthon már megmértem, migrénes vagyok a hátsó fejtájékomnán, így nem értem miért a fülem mögötti érsznél van a lüktető érzés.

teljesen olyan mintha az eremet éreznem, vagy mintha folyamatosan tikkelne.Néha abba marad 1-2 percre de utána 1 sorozatos lüketés jön. valaki tudna erre mit mondani?



2018. júl. 24. 15:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!