Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van okom felni, hogy megbetegs...

Van okom felni, hogy megbetegszem?

Figyelt kérdés
A kovetkezok tortentek az elmult 10 evben. 8-9 munkahelyet valtottam, amik mind mind valtozassal jartak. Alkalmazkodni kellett tudni, minden alkalommal megtanulni a munkat, megszokni az uj kornyezetet, a kollegakat, a jokat ugyanugy mint a kevesbe jokat. Volt, hogy 4:30-kor keltem heti 6 napot, amikor vasarnap is ugyanugy dolgoztam csak mast. Volt, hogy 7 oraztam aztam mellette elkezdtem meg mellekallasban dolgozni, volt, hogy 12 oraztam 10 perc pihenessel es egyfolytaban talpaltam. Gyarakban dolgoztam, mindket helyen felmondtam, benzinkuton, felszolgalokent egy kis etteremben, marketingben stb.. Volt, ahol telen nem volt futes vagy nyaron hutes, volt, ahol ha kertuk a 40 fokban hogy legalabb az ajtot nyissak ki a teremben, ahol 200-an dolgoztunk allva, nem nyitottak ki es nem volt legkondi sem.. Altalaban soha sehol nem volt egy szabadnapnal tobb, de volt olyan hely, hogy honapokig egy szabadnap sem volt.. Szerencsemre ritkabb volt, hogy 10 oranal tobbet dolgoztam valahol. A mostani munkahelyem nagyon szeretem, neha itt is nehez mert eleg valtozatos, es sokat kell tanulni, de nagyon meg vagyok elegedve. Viszont egeszsegileg nem vagyok tul jol ugy erzem hanyatlok..talan valami poszttraumatikus dolog lehet ez, mert eddig az eletem csak a munkakeresesrol szolt, vagy munkaelvesztesrol, ujra es ujra alkalmazkodnom kellett korulmenyekhez, emberekhez, es fizikailag is sokszor megterhelo volt a melo, de megis talan leginkabb pszichikailag. Allandoan keszenletben kellett lennem es aktivnak, es szerintem kifaradtam. Nem mellesleg mindezek mellett mindket paromat (jol bevalasztottam) is nekem kellett tamogatni, az egyik jo nagy energiavampir is volt, meg a szuleimmel eltem ezek mellett, anyukam tisztasagmanias... Neha ugy erzem megdoglok.. kevesebbet dolgozom, de azt alig csinalom meg, ugy erzem mintha 12 oraztam volna amikor mondjuk csak 7 orat dolgoztam.. Neha azon gondolkodom, hogy a felretett penzembol elek egy darabig, ameddig fizikailag rendbejovok egy kicsit. Mostmar a 30-hoz kozeledek es alig jaram el barhoza is szorakozni mindig csak dolgoznom kellett es nem volt sok penzem, ha mentem is valahova 500 ft-ot tudtam kolteni es ez heti 1x max.. a penzembol levizsgaztam autora, vettem laptopot, csinaltam tanfolyamot aztan bevasaroltam kezdocsomagot a mellekallasomhoz.. probaltam befektetni a penzem mindig. Most jo eletem van, de olyan rosszul vagyok neha :( Mit lehet tenni, szabit kivenni nem tudok nagyon,. annyit nem, amennyire ugy erzem szuksegem lenne es nem is akarok mert szeretem a munkahelyem. Szedjek vitamint, eddzek vagy mit csinaljak, hogy fizikailag a toppon legyek?
2018. júl. 25. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj betegállimányba. Egy hónapra zokszó nélkül kiírnak.
2018. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted csak nyafogok, vagy van alapja a dolognak? Amugy rosszul mondtam, hogy fel ev, amikor 16 oraztam, de ugy altalaban veve atlagban 8 ora.
2018. júl. 25. 17:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindezek tetejeben szorongasos vagyok, nehezen illeszkedem be, de a munkamban alapos vagyok es igyekszem a legjobbat adni szoval azzal nem volt kulonosebb problemam eddig.
2018. júl. 25. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát 30 körül már nem olyan mint 19 évesen, de ha egy pár hetet otthon akarsz lenni, akkor a betegállomány a legjobb. Párezer forintal kapsz kevesebbet, mint ha dolgoznál, mégis megmarad az állásod. Én sem szeretek új helyre beilleszkedni. Emiatt vagyok már majd 20 éve ugyanazon az elcseszett helyen. Csak emiatt.
2018. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hallod, ezert volt nekem meg ennyi munkahelyem..nem tudtam belenyugodni, hogy nem csinalhatom azt, amit szeretek es amire valo vagyok. 10 evbe telt es sok alkalmazkodasba de megerte. Csak most eljem tul ezt az idoszakot :D
2018. júl. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!