Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én akkor most későn érő típus...

Én akkor most későn érő típus vagyok?

Figyelt kérdés

Na szóval mikor 16 éves lettem abban hónapban lemért a háziorvosom és akkor voltam 171cm és 5 hónapra rá (vagyis ebben a hónapban) megkértem, hogy mérjen le megint és most vagyok 174 vagyos 5 hónap alatt 3cm-t nőttem.

16 éves korom előtt nőtem úgy évente 4-5 centit de ha ilyen tempóba haladok akkor 1 év alatt 7cm-nél többet nőnék.

A háziorvosomat meg nem kérdeztem erről, mert elfelejtettem.

Igazából annyira nem izgat a magasság csak az, hogy későn érő típus vagyok e és ha az vagyok akkor később is fog nőni az arcszőrzetem?


2018. júl. 31. 08:27
 1/2 anonim válasza:
A "későn érő típus" kifejezést akkor szokták használni, ha szellemileg (inkább felfogásban) nem tartasz ott ahol a korosztályod, később kezdesz érdeklődni bizonyos dolgok iránt. az hogy 174 cm vagy az pedig teljesen normális 16 évesen. sokan felnőtt korban ilyen magasak (mint pl én is :D ) szóval nem kell miért aggódj, az arcszörzeted egésszen a halálod napjáid nőni fog.
2018. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszi
2018. júl. 31. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!