Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utobbi másfél honapban...

Az utobbi másfél honapban kétszer estem el. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A héten is elestem és kb másfél honapja Nem botlottam meg vagy hasonlo igy hat nem tudom miért estem el.Az eszméletemet nem vesztettem el .Csak arra emlékszem hogy léptem le a lépcsön de utánna már a földön feküdtem.Nem tudom mi az oka.Szerencsére nem törtem össze magam.
2018. aug. 10. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Istenem de vicces lehetett Sorry kedves kérdező
2018. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esési szindroma
2018. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami vérkeringési vagy vérnyomás-probléma?
2018. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás.
2018. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Aki viccesnek veszi annak kivánom hogy majd ö se járjon jobban ha 70 éves lesz.

Egyéebként ha valaki arra gondolt nem iszom alkoholt megrögzött ellenzöje vagyok.

2018. aug. 10. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyengébbek az izmaid esetleg. Háziorvoshoz menj el, ő ad beutalót kivizsgálásra.
2018. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pacskerban lépcsőztél.
2018. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt általában csak fiatalok vannak, mindenképp menj el reumatológiára, és neurológiai kivizsgálásra is. Fognak csinálni MR gerinc, vagy MR koponya vizsgálatot, ha eddig nem volt még ilyen problémád.
2018. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. aug. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!