Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nemi betegség...

Mi lehet ez? Nemi betegség vagy valami más?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, 2,5éve nem voltam pasival, se szex, se orál, nem is adtam, nem is kaptam.

Pár hete viszont lefeküdtem egy pasival, nem óvszerrel védekeztünk, de semmi tünet nem jelentkezett egyikünknél sem.

4 nap elteltével újra találkoztunk akkor én elégítettem ki szájjal, rá pár órára, viszketett neki a nemiszerve, piros volt, és nap végére néhány pötty is megjelent.

Canesten krémmel kente és 2 nap múlva el is múlt.

Nekem ez borzasztó kellemetlen, a szám rendben van, nincs herpeszem és a fogaim is rendben vannak, épp előtte este voltam fogászaton, egy fogamat tömték, ennyi csinálni való volt csak.


Szerintetek ez a szexnél alakult ki és később jelentkezett, vagy napok múlva az orálnál és pár óra múlva jelentkezett?


2018. aug. 26. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valami betegség lehet. Ne kenegesd mert csak elfedi a tüneteket
2018. aug. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a kankó első jelei
2018. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!