Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kibírni 16-18...

Hogyan lehet kibírni 16-18 óra fizikai munkát?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy helyen, ahol ennyi volt szinte az alap. A kollegák legtöbbje 40-60 év közt volt. Hol ásni, hol betonozni, hol betont vágni, hol csöveket lerakni kellett. Én már a második héten úgy voltam, hogy a kocsiba beültem, leesett a fejem, lezárult a szemem és úgy elaludtam, hogy észre se vettem. A többiek meg bírták 4-6 óra alvással a hajnal 4:30-as kelést, és simán csinálják minden nap. Én azért mondtam fel a 3. hónap végén, mert egyszerűen már úgy ki voltam merülve, hogy péntek estétől hétfő reggelig egyszerűen nem tudtam már normálisan rekreálódni.

Hogyan bírják egyesek ezt a nagy mennyiségű munkát ráadásul olyan öregen? Hogyan lehet élni 4-6 óra alvással?

24/F



2018. szept. 26. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Sokat kell enni és energiadús kajákat, és az ásványokat, sókat nagyobb koncentrációban pótolni kell. Napi 3 magnéziumtabletta, másnap 2 multivitamin és semmi mással ne terheld túl magad, hanem azt a kevéske időt tényleg alvással töltsd ha teheted.
2018. szept. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
"Hogyan bírják egyesek ezt a nagy mennyiségű munkát ráadásul olyan öregen?" Úgy, hogy nincs más választásuk.....
2018. szept. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron kb 3 hónapig bírtam egy hasonlót. Aztán egyre jobban éreztem, hogy a szervezet nem igazán tolerálja és felhagytam vele.

Jobb lett a közértezetem.


46f

2018. szept. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
# 2 ennél egy gyári meló is jó 12-be vagy 8-ba . oda meg simán felvennék őket.
2018. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jobb*
2018. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Úgy, hogy meg is halnak 60 évesen.


Egyszerű a válasz, ezt lehetetlen bírni hosszabb távon. Főleg a 4-5 órás alvást. Esélytelen.

2018. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyalázattal... Mérhetetlen gyalázattal... :( :/
2018. szept. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok k**vaanyázással.
2018. okt. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!