Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista lennék?

Alkoholista lennék?

Figyelt kérdés

Minden nap este munka után megiszom kb fél liter vörösbort, ha ideges vagyok akkor van, hogy picit többet de az 1l/nap-ot még sosem értem el. Munkám van, dolgozom rendesen, egyetemet végeztem, nevelem a gyerekeim és teljesen normális életet élek. Nem vagyok agresszív és berúgni sem szoktam. Jah és voltam vizsgálaton, a májam tökéletesen egészséges :)) (pedig már pár éve folytatom ezt az életmódot) Ez alkoholizmus lenne? Vagy vannak olyan emberek, akiknek szüksége van egy kevés alkoholra, hogy levezessék a mindennapi stresszt? Lehet ebből bármi bajom?

40/N



2018. okt. 15. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31 évesen én is az lettem. Ám egy átmulatott éjszaka után elhatároztam hogy ennek így nincs értelme abba hagyom. Érdekes hogy nincsenek elvonási tüneteim. Talán mégsem voltam az, vagy mégis csak tudok szünetet tartani. Mert úgy hallottam ,hogy aki egyszer az lessz , akkor az is marad. Szóval hagyd abba mielőtt durván lecsuszol. Mert ha már muszaly inni nem bírod nélküle akkor bizony szopó van.
2018. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem alkoholistának tűnik, amit leírsz, de még ki tudsz időben szállni, ha ki szeretnél, mert még nem ittad el a májadat. De ha így folytatod, ami késik, nem múlik.
2018. nov. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!