Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok megnyugodni anyám...

Nem tudok megnyugodni anyám nélkül, olyan erősen szorongok. Semmi nem hat. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok,minden pillanatban szenvedek a betegség miatt,anyám halott,pefig csak az ő jelenléte tudna megnyugtatni.Mi lesz így?

22 vagyok,de azért ide írom,mert nem érzem magam felnőttnek,sajnos van elég betegségem,amiért így érzek.Család nincs.

Mi a fenét csináljak?


2018. okt. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj orvosi segítséget. Keress pszichológust.
2018. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menj pszichológushoz. Ezt nem rossz szándékból írom, de ha így érzel, muszáj beszélned erről valakinek és időben felismerni, hogy segítségre van szükséged. Ő szakember és neki el fogsz tudni mondani bármit, anélkül, hogy ítélkezne feletted. Illetve vedd körül magad társasággal, barátokkal, aludjanak nálad vagy te náluk, de semmiképp ne maradj egyedül. Menj, keress hobbikat, járj el sportolni, hogy lefáraszd magad és ne tudj ilyenekre gondolni vagy táncolni, zenélni, festeni vagy akár ki is írhatod magadból ezeket a gondolatokat. Remélem tudtam segíteni. Fiatal vagy és erős, én bízom benned, hogy meg tudod csinálni :) 21/L
2018. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1:Megvolt.Nem használ semmi.
2018. okt. 25. 19:52
 4/7 A kérdező kommentje:
#2:Egészségi állapotomból adódóan fel kellett adnom a hobbimat meg a kedvenc sportomat is.Egyébként semmit sem sportolhatok jelenleg.Meg többet egyáltalán nem.
2018. okt. 25. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem volt jó szakember.
2018. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És ha elkezdenél valami művészet féleségű hobbit? Például fényképészet
2018. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pótanya kéne.
2018. okt. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!