Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tudnátok ajánlani olyan...

XStefix kérdése:

Tudnátok ajánlani olyan autizmussal foglalkozó könyvet, ami segíthet a szülőnek megnyugodni, elfogadni a helyzetet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kellene vagy ismerõsnek? :-(
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem.
2013. nov. 6. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Illetve az autizmusmesék blog. A szerzője mellesleg kötődően nevel.

2013. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Theo Peeters Autizmus c. könyve, ez egy szakkönyv tulajdonképpen, de nagyon érthetően tartalmaz gyakorlatilag minden információt az autizmusról.
2013. nov. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen szintű az autizmus, hol helyezkedik el a gyermek a spektrumon. Ennek függvényében tudnék esetleg könyveket ajánlani, ill. van több csoport, közösség, ahol az érintettek egymást "támogatják", meghallgatják, erősítik.

Ha érdekel, keress priviben, én is több ilyen csoportnak vagyok a tagja, és szerintem többet segít, mint a könyvek...

2013. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
56%
Ha nem tudod elfogadni a betegséget, egy könyv nem sokat segíthet.
2013. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. nov. 18. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!