Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 evőkanál creatin szerintetek...

1 evőkanál creatin szerintetek hány grammnak felel meg? Jó lenne tudnom mert nem akarom pluszba terhelni a vesémet és túl keveset sem akarok beszedni!

Figyelt kérdés

29-30g creatint kéne bevennem alkalmakként és nem tudok ilyen kis súlyt lemérni a mérleggel...

egy átlagos evőkanállal gondoltam a mérést.

én úgy hallottam hogy 90 kg környékén egy teljesen laposra szedett evőkanálnyi mennyiség elég de nem tudom hogy ez mennyire igaz...


2011. jún. 6. 23:14
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
Szerezz be egy grammra pontos mérleget! Amúgy az evőkanál nagyon képlékeny fogalom, mivel attól függ, mit teszel bele. Nehéz megmondani így.
2011. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
30g kreatint akarsz alkalmanként bevenni? Rettentő okos ötlet, 6*5g-onként kéne nyomatni 1 hétig, utána meg 2 hónapig 3*5g-onként naponta.
2011. jún. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!