Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kockás hasat akarok akkor...

Ha kockás hasat akarok akkor minden edzes vegen kell ra egy keveset edzenem?

Figyelt kérdés
Masfel eve edzek, de a kocka hasat csak nagyon nehezen tudom elerni. A fő hiba a taplalkozasba volt, viszont arra az utóbbi időbe elkezdtem odafigyelni és mar fejlodest latok:) . Csak a multkor olyat hallottam hogy minden edzes utan kene egy rovidet edzenem ra hogy kockás legyen. Heti 5szor edzek: kedd-hát és kéz; szerda-has; Csüt.-láb . Hetvegen szalkasitok: szombat-kéz, hát, has; vasarnap-láb. Szerintetek jo ez igy hogy kulon nap van mikor csak hasazok?
2018. febr. 25. 08:21
 1/6 BlodDrunk ***** válasza:
72%

Google---->alapismeretek.

Nem írok mást mert kb fingod nincs semmiről,oldalakat meg fölösleges.

Edzésterved katasztrófa.

Olvasss de nagyon sokat a témában-

2018. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Kockákkal a gyerekek játszanak.
2018. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
"Szerintetek jo ez igy hogy kulon nap van mikor csak hasazok?" - nem jó, de az összes többi sem jó, úgyhogy teljesen mindegy...
2018. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a hogyan bsszunk ki magunkkal edzésterv kérdező ? Hasra nem kell külön napot beiktatni . De ajánlom hogy alakítsd át a teljes tervet ha valóban fejlődni szeretnél . Plusz a kajára és a regenerációra is figyelj oda .
2018. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hasadnak jó esetben minden gyakorlatnál kéne dolgoznia. Ha nem így van, akkor gyanús, hogy túl sok a gépes b-ziskodás. Néha be lehet dobni függő lábemelést, haskereket vagy ilyesmit, de elég heti 1-2 belőle, nem kell minden edzésen.
2018. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hétvégén szálkásítok" :D

Szerintem olvass utána az alapoknak, komolyan. Nem kéz, hanem kar (s váll, ha arra is edzel akkor, valamikor ugye kéne), mellre nem is edzel, bezzeg van hasnap? Elég meredek ez így.

2018. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!