Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek után mit...

Szerintetek ezek után mit kellene csinálnom? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, szertornázom, de nem verseny szinten, csak heti két edzésem van. A nyári szünetben egyáltalán nem tartanak nekünk edzést, viszont a mamám kertjében lévő trambulinon nagyon sokat szoktam gyakorolni. Kb július végén, augusztus elején meghúztam a hátam egy ilyen gyakorlat közben, de ez hozzá tartozik ehhez a sporthoz, így nem igazán törődtem vele, máskor is előfordult már párszor. Szeptember 20. körül szoktak kezdődni az érzéseim, viszont a hátfájásom addigra sem múlt el. Legalul, gerinc tájékon fájt nagyon, de csak akkor, ha pl. hídba próbáltam lemenni és hasonlók. Jártam edzésre elég rendszeresen, és egy ideig semmi változás nem történt, pedig volt rajtam kineziológiás tapasz, kenegettem, és hasonlók. Igazából nem is tudom, hogy mikor és hogy, de lassan a hátfájás "elmúlt", pontosabban lejjebb ment, a farizmomra. Majd a seggem alsó része, és az oldala kezdett iszonyúan fájni, a hátamnak már úgymond semmi baja. Ebben a 'korszakban' is volt rajta kineziotape, kenegettem izomlazítóval, lóbalzsammal, stb. Most tartunk ott, hogy egyre több és változatosabb helyeken kezd fájni, bár néhánynál nem tudom hogy van e összefüggés. Jelenleg fáj a fenekem, a combom hátsó része, a vádlim végig, és a bokám is, de mindez csak a jobb oldalon, ahol az egész kezdődött. A fájdalom leginkább görcsös, egy tanóra után nem tudok normálisan felállni, nehezemre esik felegyenesedni és igazából járni is. Az utóbbi egy hétben volt az eddigi legrosszabb, ehhez jött a folyamatos fáradtság (hiába fekszem le, nem tudok elaludni), gyengeség, és a bal csuklóm is fáj 3 napja folyamatosan. Voltam masszőrnél, az egy napig segített, utána erősebben tért vissza. Voltam dokinál, aki annyit mondott, hogy menjek el masszőrhöz, meg szedjek magnéziumot és D-vitamint. Összességében egyre szarabbul vagyok minden tekintetben, és annyira fáj, hogy mindenkivel csak bunkózni tudok. Semmi amit eddig próbáltam, nem használ, a kérdés pedig ezek alapján az, hogy mégis mit próbáljak még meg?

(Egy ideje edzésre sem mentem, a hátfájással még tudtam pár dolgot csinálni, de mostanában járni, sőt ülni sem tudok normálisan, és hátha a pihentetés is ér valamit, bár nem úgy tűnik)

A válaszokat előre is köszönöm, bármi jöhet.



2018. dec. 17. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik dokihoz sürgősen!
2018. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz. Én lehet megpróbálkoznék a gerinc klinikával is.
2018. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!