Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kétségbe vagyok esve a gyúrás...

Kétségbe vagyok esve a gyúrás miatt. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Heti 5 alkalommal járok edzeni normálisan próbálok enni mellette(suli miatt nem mindig jön össze).17éves vagyok és eddig nem izmosodtam a gyúrástól inkább csak vastagodtam...

Szerintetek mi lehet a baj?

Rendelek majd vitamint meg fehérjét ezen kívül kell-e még valami?(az edzésem szerintem jó szabályosan csinálok mindent és úgyahogy rendesen eszek)

Nem cigizek havi 1 alkalommal fogyasztok alkoholt azt se hányásig hanem amíg jól érzem magam tőle...



2012. dec. 8. 00:51
 1/8 Takumi ***** válasza:
Írd le hogyan edzel illetve étkezel.
2012. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Heti 3 gyúrás, rendes alvás, pihenés. Edzés előtt és után rendes nyújtást, illetve pihenő napokon is. És rendszeres étkezés, zöldség hús megfelelő arányban. Nem mindenkinek jó a heti 5 alkalmi edzés, nem egyformák az emberi gének.
2012. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is azzal egyetértek, hogy nem kell 5-ször edzeni, de itt nem csak ez a gond, hanem a kérdező félreérti a dolgokat.

Ha vastagodtál, akkor izmosodtál is, nem? Gondolom, hogy nem csak zsírt szedtél fel. Ilyen a tömegnövelés. Nem fogsz egyszerre szálkásodni (zsírt leadni) és izmosodni, ehhez különböző étrend kell, naturálban nem lehetséges.

Tehát most vastagodsz izomban és zsírt is szedsz fel, később meg, majd szálkásító diétával leadod a zsírt. Ez így működik naturálban, ne várj szálkás izomnövekedést!

Tömegelj tovább rendes étrenddel.

2012. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!:)

az étrendem: reggel elmegyekek suliba ott reggelizek ithonról viszek 2-3 szendvicset banánt,almát

hazaérek 2körül eszek normálisan amit anya főz(általába valamilyen hús félét csinál)

elmegyek kosáredzésre és utána lemegyek kondiba 7kor.

negyed9re végzek a gyúrással és olyan háromnegyed9 körül vacsorázok....

2012. dec. 8. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
A suliba vigyél natúr sült csirkemelles szendvicset teljes kiőrlésű kenyérrel. Edzés után jó lenne egy tejsavóprotein+40-50g dextróz shake. Utána rá 40-50 percre teljes étkezés, pl csirke-rizs-zöldség, este pedig még lefekvés előtt kb 150g sovány túró.
2012. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány kg vagy most amúgy?
2012. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
88-89 185 cm
2012. dec. 8. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:

body.builder -en szépen le van írva minden a testépítésről, előbb az elméletet kéne tudni hozzá :P

vagy szerezd be a "sárga kapszula" című könyvet.

am én se növök már olyan gyorsan mint kezdetben pedig nem nagy az edzésmúltam és az étrend is rendbe van. Tudod gondolom hogy RETTENTŐ sokat kell enni és nem mindegy mit mikor...

2012. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!